Köszöntő

Kedves versenyzők, érdeklődők!

 

 Örömmel köszöntök mindenkit, az Amatőr Rally Sportegyesület honlapján! Egyesületünk 2016-ban szerveződött, a www.vancello.hu oldal által létrehozott, A Magyar Amatőr Rallye megmentéséért – A tűz őrzői facebook csoport tagjaiból. Az amatőr versenyzők viszontagságos helyezte hívta életre civil szervezetünket, amely próbál megoldást megfizethető de biztonságos versenyeket az amatőr versenyzők részére. Ezért Tagságunk célul tűzte ki, hogy  részt vesz a biztonságos feltételek megteremtésében, a kiszámítható szabályozás mellett, az alacsonyan tartott költségekkel, újra a család hétvégi szórakozása lehessen az AMATŐR rally sprint. Ez a feladat egyáltalán nem lesz egyszerű,de azt gondoljuk, hogy kitartó munkával, és versenyzőtársaink bizalmával, támogatásával el fogjuk érni célunkat. Azt pedig csak úgy lehet, ha példátlan összefogás jön létre az amatőr ralisok társadalmában. Egyenes, nyílt beszédre-párbeszédre-van szükség, a versenyzők és a szövetségek között. Fontos a fokozatosság elvének megtartása, versenytapasztalatok felépítése, az alapoktól. Ezért egyesületünk szeretne segítséget nyújtani a kezdők, az  újrakezdők, és aktív versenyzők részére abban, hogy eligazodjanak a szabályrendszerek világában. Honlapunkon, több szövetség leírása, szabályrendszere  is megtalálható, hogy mindenki megtalálhassa a magának megfelelő közeget, ahol szeretne, és tudna versenyezni. Ezen felül amatőr versenyek időpontjait, helyszínét is közzétesszük.  Egyesületünk országos. Ezen belül három régióra osztott. A régiók vezetőit a Kapcsolat menüpont alatt találjátok meg. Forduljatok hozzájuk  bizalommal,  kérjetek tájékoztatást egyesületünkről. Bízom abban, hogy tagságunk gyarapodásával, elérjük a kitűzött célt, és végre egységesíteni tudjuk mindazokat az amatőr versenyzőket, akiknek élete a versenyzés. Köszönöm a figyelmet! Csatlakozz hozzánk, légy részese eredményeinknek! Belépés feltételeit,  és a  nyilatkozatot a letölthető menüpontban találjátok.

 

Üdvözlettel:

 

Kiss János

ARS Elnök

About K.J. 24 Articles
"Az autó, mint az ember, változik, öregszik, megújul, de belül mindig ugyanaz marad aminek, akinek megteremtették. Egy csodálatos szerkezet, apró alkatrészek halmaza, egyik a másik nélkül egy darab az egészből, élettelen fém, gumi, műanyag. De egyben, összekapcsolódva egymással mozgásba lendül, életre kel, lélegzik, csendesen duruzsol, vagy ha kell, mérgesen üvölt. Szeli a kilométereket, társa az embernek, része az életnek, az élet oltalmazója, vagy épp kioltója. Egy gép, akinek lelke van."

Be the first to comment

Leave a Reply